Regulamin rejestracji

PROSTY  REGULAMIN  FORUM


Rejestrując się na tym forum, zgadzasz się całkowicie z postanowieniami niniejszego regulaminu.

Nasze forum dyskusyjne, stworzone zostało jako uzupełnienie portalu w domenie "deluga.pl". Ma ono uzupełniać funkcję portalu, rozwijając tematykę rodu DELUGA, ułatwiając poznawanie się, pomagając w poszukiwaniach członków rodziny, umożliwiając prowadzenie dyskusji, wymianę poglądów i opinii, czy też zachęcać do wzajemnej pomocy także w trudnych sytuacjach życiowych.
Jedynym warunkiem uczestnictwa w dyskusjach prowadzonych na tym forum, jest rejestracja użytkownika z podaniem nick'a (nazwy/pseudonimu) i adresu e-mail.
WAŻNE !!  Konieczne jest podanie prawidłowego adresu poczty elektronicznej, gdyż na ten adres, zaraz po rejestracji, zostanie wysłany klucz aktywujący Twoje konto.

Podstawowe obowiązki członków naszego forum, to ogólnie przyjęte zasady kulturalnego zachowania, których wymaga się na wszystkich porządnych forach dyskusyjnych. Administratorzy i moderatorzy będą bezwzględni w przypadku wykrycia nagannych zachowań. Winny forumowicz, może zostać ukarany nawet natychmiastowym, trwałym  usunięciem z forum (także bez ostrzeżenia). W skrajnych przypadkach, czujemy się w obowiązku podjęcia zdecydowanych, a nawet drastycznych kroków, łącznie ze skierowaniem sprawy do organów ścigania. Dlatego rejestrując się u nas zgadzasz się jednocześnie, aby wszystkie informacje które wpiszesz, były przechowywane w bazie danych i archiwizowane. Rejestrowany jest również twój adres IP. Wierzę jednak, że takie zabezpieczenia na naszym forum - okażą się zbędne.

Administrator/właściciel forum, nie ponosi odpowiedzialności za niechciane wiadomości docierające na udostępnione przez forumowiczów adresy poczty e-mail. Adres poczty elektronicznej można udostępnić lub ukryć, zmieniając (po zalogowaniu się) ustawienie parametru "Ukryj adres e-mail?". Ustawienie to znajduje się w profilu każdego użytkownika. Nigdy nie zdradzaj hasła do swojego konta na tym forum, jakiejkolwiek osobie. Dla uniknięcia kradzieży konta, jest WYSOCE zalecane używanie trudnego i unikalnego hasła.

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące orientację seksualną, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające prawo. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Oprogramowanie tego forum umieszcza w twojej przeglądarce cookie, tj. plik tekstowy zawierający informacje niezbędne do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Forum nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Oto kilka porad, których stosowanie pomoże nam stworzyć miły, przyjemny klimat na naszym rodzinnym przecież - forum:  1. Bądź zawsze miły i wyrozumiały. Nawet jeśli ktoś odpowiedział ci nerwowo - ujmij go swoim spokojem i dobrocią.

  2. Pisz wolniej, a zrozumiale, składnie, poprawną polszczyzną. Błędy ortograficzne popełniamy wszyscy (szczególnie w pośpiechu), jednak nigdy nie świadczy to o nas dobrze. Ty też, na pewno wolisz czytać teksty zrozumiałe i bez błędów.

  3. Tworząc nowy wątek nadaj mu taki tytuł, aby inni użytkownicy wiedzieli co mogą w nim znaleźć. Absolutnie złe tytuły wątków to np.: POMOCY!, MOŻE KTOŚ WIE, BŁĄD, KTO MI PODPOWIE?, MAM PROBLEM, itp. nic nie wyjaśniające sformułowania. Aby wyraźniej scharakteryzować sedno sprawy z jaką zwracamy się do uczestników forum, lepiej jest napisać dłuższy tytuł wątku, niż za krótki. W zależności od tematyki nowego wątku, staraj się umieścić go w odpowiednim dziale tematycznym.

  4. W związku z tym iż jest to forum rodzinne, zachęcam gorąco do wpisywania jako "nazwa użytkownika" (NICK), swojego prawdziwego imienia. Ułatwi to nam i uprzyjemni kontakty ze sobą. Gdy imię się powtórzy, można wpisać np. Weronika-Ełk, lub Weronika z Ełku.

  5. Jeśli to możliwe, obsłudze forum nie zadawaj pytań przez prywatne wiadomości e-mail, czy GG. Staraj się zadawać je na forum.Życzę wszystkim samych miło spędzonych z nami chwil.
                      Mariusz Deluga (administrator)
Regulamin opublikowano dnia  10.07.2007r
Zmiany w regulaminie:  17.08.2013r