Autor Wątek: Który operator GSM jest najsolidniejszy?  (Przeczytany 2193 razy)

Offline stek

• ______ nowicjusz ______
  • *
Który operator GSM jest najsolidniejszy?
« dnia: 2008.03.04 / 13:34:29 »
Witam.
Mam dylemat. Zrezygnowałem z ORANGE, bo mi wyłączyli bez uprzedzenia numer POP-a. A jak do nich zadzwoniłem żeby go przywrócili, to powiedzieli że jest już za późno, bo numer został już przeznaczony do sprzedaży. Wiem jednak, że zgodnie z regulaminem ORANGE, klient ma prawo odzyskać swój numer w ciągu dwóch tygodni. Miałem ładny numer i chamy pewnie go skonfiskowali żeby sobie dorobić. Odpowiedzieli mi, że mam sobie kupić w sklepie nowego POP-a. Przecież to jest oczywiste chamstwo.
Czy wszyscy operatorzy tak traktują klientów?

Offline Monika

• *
Odp: Który operator GSM jest najsolidniejszy?
« Odpowiedź #1 dnia: 2008.03.13 / 16:54:52 »
Cześć. Ja kupiłam w Erze miksa i wziełam Nokię 1600 i ciągle mi się wieszała. Jak im odniołam to wzięli do naprawy, ale i tak nie naprawili bo dalej się wieszala. Tak trzy razy do nich zanosiłam i nie chcieli mi wymienić. Tak ze w końcu kupiłam od koleżanki za 40 złotych Samsunga i teraz już mam spokuj. Ale musiałam wydać 40 zlotych a Nokia jest popsuta i jestem teraz stratna. Ja zanosiłam to ciągle mi mówili że nie wymienią bo telefon da się naprawić albo że jest już sprawny. ERA to są matacze i koniec. Już im wogóle nie wierzę.

Offline Karolina

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 2008.03.20 / 21:05:29 »
Witam!!! Z okazji Swiąt Wielkanocnych chciałabym złożyć Wam DROGA RODZINO najserdeczniejszcze życzenia zdrowych pogodnych i radosnych świąt a takze bogatego zajaca!!!!POZDRAWIAM

Offline wujcio Mariusz

• Administrator
    • Polska Historia Rodu DELUGA
« Odpowiedź #3 dnia: 2008.04.11 / 19:41:43 »
    Nie przejmuj się. Ja miałem identyczną sytuację z ORANGE. Mi także wyłączyli bez ostrzeżenia numer. Chyba to jakaś nowa plaga, jak grypa. Nie sądzę jednak, abyś znalazł innego operatora bez skazy. Negatywne opinie słyszy się o wszystkich. Myślę za to, że najbardziej zawsze ceni klientów zupełnie NOWY operator. Zwykle też taki, jest najbardziej elastyczny i stara się nie powielać błędów innych. Takim najnowszym operatorem w Polsce jest "P4", czyli "PLAY". Uważam, że ma nawet ciekawą ofertę cenową. Może warto przyjrzeć się jej bliżej.
    UWAGA.  "PLAY" dopiero buduje swoją sieć. I choć robi to podobno bardzo szybko, to jednak jeszcze w dużej mierze korzysta z przekaźników "PlusGSM". Dlatego też często, ceny dzwonienia w kierunku do "PLAY", są nieco wyższe.
    Myślę jednak, że ta sytuacja nie potrwa już długo, bowiem stopniowo będą przechodzić na swoją sieć. A poza tym wszyscy, dzwoniący z telefonów PLAY-a płacą normalnie, a nawet taniej.
Pozdrawiam.

Offline Stasia

• _______ bywalec _______
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 2008.06.22 / 18:11:42 »
Słyszałam kilka dobrych opinii o Plusie. Sama u nich telefonu nie miałam, więc się nie wypowiem. Być może jednak, ktoś u nich ma telefon i wie więcej na temat tej sieci?