Autor Wątek: Zdrowa i pyszna SÓL drogowa w polskiej żywności.  (Przeczytany 1274 razy)

Offline wujcio Mariusz

  • Administrator
  • ******
  • Wiadomości: 120
    • Polska Historia Rodu DELUGA
Zdrowa i pyszna SÓL drogowa w polskiej żywności.
« dnia: 2013.04.16 / 08:53:18 »
Afera z solą drogową sprzedawaną jako sól spożywcza została wyciszona. Wiadomo, że gdy w aferze umoczy pazury ktoś mocny, to zawsze sprawa "rozejdzie się po kościach". Tak działa polskie prawo i jeszcze długo nic w tej kwestii się nie zmieni.
Jednak szczytem obłudy i bezczelności polskich władz było oświadczenie, że sól drogowa w polskim żarciu - w żaden sposób nam nie szkodzi. To oświadczenie uświadamia nam, jak daleko obecny rząd nas lekceważy. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby powiedzieli jeszcze, że jest pyszna, pomaga na raka i wątrobę i wprowadziliby ją na stałe do obrotu spożywczego. To do nich podobne.
Jaka faktycznie jest ta sól, przedstawiam na fotce. Widoczny zbiornik był napełniony solą drogową, a po jej rozpuszczeniu pozostało to, co teraz wyjęto łopatami na plac. Fotka zrobiona nieco za późno, bo zbiornik został już umyty karcher-em i część tej zawartości spłynęła już do studzienki. Jednak dalej widać, jaką ilość nierozpuszczalnych i podejrzanych substancji sól ta zawierała. Nie widać tu oczywiście, ile i jakie substancje razem z tą solą się rozpuściły (bo i takie składniki na pewno w niej były). Dla mnie - HORROR.
Życzę smacznego, bowiem jeszcze do dzisiaj kupujemy produkty zawierające tę sól, oczywiście z tymi super-dodatkami.
P.S.
Fotka jest dość dobra i po otwarciu, można ją jeszcze sobie powiększyć.